Do następnego meczu pozostało

Sparing z Arką Gdynia

W sobotę 1 lipca o godzinie 12:00 zagramy drugi mecz sparingowy przed rozpoczęciem sezonu 2022/23. Rywalem Chojniczanki będzie Arka Gdynia. Sparing rozegrany zostanie na bocznym boisku przy ulicy Olimpijskiej w Gdyni (kompleks Gdyńskiego Centrum Sportu). Sparing będzie otwarty dla kibiców.

Zarówno dla Chojniczanki jak i Arki, sobotni sparing będzie zamknięciem drugiego tygodnia mikrocyklu przygotowań. Podopieczni trenera Krzysztofa Brede mają już rozegrany jeden sparing. W ubiegły weekend Chluba Grodu Tura przegrała 0:1 z Pogonią Szczecin. Dla Arki Gdynia sobotnie starcie będzie pierwszym testem przed nowym sezonem w Fortuna 1 Lidze.

W składzie Chojniczanki sprawdzani będą kolejni zawodnicy, którzy w ostatnich dniach brali także udział w zajęciach z zespołem. Są to: 24-letni skrzydłowy Dominik Pawłowski (Bałtyk Koszalin), 19-letni napastnik Kamil Chiliński (Raków II Częstochowa), 26-letni napastnik Mateusz Surożyński (Lechia Zielona Góra) oraz 26-letni napastnik Mariusz Idzik (Górnik Polkowice).

O najciekawszych momentach sparingu będziemy informować na bieżąco na naszym Twitterze

Proudly made by