Do następnego meczu pozostało

Sparing z Chrobrym w przerwie reprezentacyjnej

W najbliższy weekend pauzują rozgrywki PKO Ekstraklasy i Fortuna 1 Ligi ze względu na mecze reprezentacji. Sztab szkoleniowy Chojniczanki chce wykorzystać ten czas na poprawę formy naszego zespołu.

Przed nami jeszcze 10 ligowych spotkań. Liga wkracza w decydującą fazę a Chojniczanka potrzebuje punktów jak tlen, by w końcu odbić się od strefy spadkowej. Najbliższy ligowy mecz Żółto-Biało-Czerwoni rozegrają w niedzielę 2 kwietnia z ŁKS-em Łódź (12:40). Spotkanie transmitować będzie telewizja Polsat Sport.

Po dwóch dniach wolnego po meczu z Górnikiem, rozpoczęliśmy intensywną pracę. Ten mikrocykl tzw. „uderzeniowy” zakończymy sparingiem z Chrobrym. Wiemy jak mamy pracować, by zespół wzmocnił się pod względem technicznym, taktycznym i motorycznym. Ta ligowa mocna gra będzie potrzebowała bardzo dobrego przygotowania motorycznego. Zadbamy o to wszystko. W kolejnym tygodniu będziemy przygotowywać się już konkretnie pod mecz z ŁKS-em – mówił trener Krzysztof Brede.

Sparing z Chrobrym Głogów zaplanowano na piątek 24 marca o godzinie 12:00 w Kostrzynie Wielkopolskim.

Proudly made by