Do następnego meczu pozostało

Sparing z Sokołem Kleczew w Toruniu

Nie zdążyły jeszcze opaść emocje po pucharowym meczu z Zagłębiem, a Chojniczanka rozegra piąty mecz sparingowy tej zimy. W sobotę o godzinie 15:00 żółto-biało-czerwoni zmierzą się z trzecioligowym Sokołem Kleczew. Spotkanie rozegrane zostanie pod balonem w Toruniu. 

Sokół Kleczew zajmuje 12 miejsce w drugiej grupie rozgrywek III Ligi. W zespole z Kleczewa gra dwóch wypożyczonych z naszego klubu zawodników – Mateusz Cegiełka i Stanisław Wędzelewski. Zawodnikiem Sokoła jest również Adrian Ligienza, który reprezentował barwy Chojniczanki w sezonie 2011/12.

Najważniejsze wydarzenia z meczu będziemy relacjonować na naszym profilu na Twitterze.

Informujemy także, że sparing rezerw z Pogonią Łobżenica, który miał się odbyć w sobotę na Modraku został odwołany ze względu na oblodzenie boiska.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by