Do następnego meczu pozostało

Sparingowa środa na Modraku

W środę 31 stycznia o godzinie 15:00 oraz 18:00 nasz zespół rozegra kolejne dwa sparingi, które są przygotowaniem do rundy wiosennej 2024. Rywalem będzie Cartusia Kartuzy oraz Jaguar Gdańsk, a spotkania odbędą się na Modraku przy ulicy Bałtyckiej w Chojnicach. Oba mecze będą otwarte dla publiczności.

Cartusia Kartuzy, grająca w trzeciej lidze zajmuje obecnie siódme miejsce i ma na swoim koncie dwadzieścia osiem punktów. Jaguar Gdańsk grający w czwartej lidze jest obecnie na pierwszym miejscu w tabeli i ma na swoim koncie 43 punkty. 

Chluba Grodu Tura po raz pierwszy w tym roku będzie miała okazję pokazać się przed chojnickimi kibicami. Wcześniejsze sparingi rozgrywane były poza Chojnicami. Podopieczni trenera Krzysztofa Brede jak na razie bardzo dobrze radzą sobie w zimowych sparingach. Nasz zespół pokonał Lechię Gdańsk i Olimpię Grudziądz oraz minimalnie przegrał z ekstraklasowym ŁKS-em Łódź.

Proudly made by