Sponsorem meczu Chojniczanka – Bruk-Bet Termalica Nieciecza KS jest firma GINTER.

Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych inż. Kazimierz Ginter powstał w maju 1988 roku.

Firma GINTER to jeden z największych na Pomorzu producentów materiałów budowlanych.

Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości materiałów betonowych dla budownictwa kubaturowego, drogownictwa i segmentu wodno-kanalizacyjnego.

Tworzy kompleksowe, innowacyjne i zrównoważone rozwiązania o niższym śladzie węglowym, które pomagają budować bezpieczniej, szybciej i efektywniej.

Firma Ginter wprowadziła na rynek innowacyjny pustak GINTERMO BLOCK AIRIUM, potwierdzając tym pozycję Firmy zaangażowanej w innowacje, ekologiczne projektowanie i ekologiczny przemysł.

Ginter – jakość i doświadczenie od 35 lat.