Do następnego meczu pozostało

Sprzedaż biletów na mecz barażowy ze Skrą Częstochowa

Trwa sprzedaż biletów na pierwszy mecz barażowy o grę w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi, który zaplanowany został na wtorek 15 czerwca o godzinie 12:00. Rywalem Chojniczanki będzie Skra Częstochowa. 

Sprzedaż biletów na pierwszy mecz barażowy prowadzona jest stacjonarnie w Strefie Kibica w Domu Towarowym Libera oraz punktach sprzedaży KupBilet (salony empik oraz Kolporter na terenie całego kraju), a także online za pośrednictwem strony www.kupbilet.pl. W dniu meczu będzie istniała możliwość zakupu wejściówki w kasie przed stadionem.

Strefa Kibica Chojniczanki będzie czynna w poniedziałek od godziny 11:00 do 17:00. W dniu meczu nasz sklep w Domu Towarowym Libera będzie nieczynny, ale od godziny 10:00 otwarta będzie kasa przed stadionem.

Przez całą dobę bilety w szybki i łatwy sposób można kupować także przez internet. Do zakupów online nie są potrzebne klubowe loginy czy karta kibica. Bilet kupiony przez internet można wydrukować w domu lub przy wejściu na stadion zeskanować kod kreskowy ze smartfona.

ZAKUP BILET PRZEZ INTERNET

CENY BILETÓW

W przedsprzedaży: 15 zł (normalny), 10 zł (ulgowy – kobiety i młodzież szkolna do 18 roku życia)
W dniu meczu: 20 zł (normalny), 17 zł (ulgowy)

W momencie ograniczenia pojemności stadionu – darmowe wejścia dla posiadaczy klubowych legitymacji nie obowiązują!

KARNETOWICZE

Posiadacze karnetów na cały sezon 2020/21 w ramach rekompensaty
spowodowanej brakiem możliwości oglądania spotkań klubu w związku z pandemią koronawirusa, mogą skorzystać z możliwości darmowej rezerwacji miejsca na spotkania barażowe. Rezerwacji należy dokonać w Strefie Kibica Chojniczanki. Miejsca na trybunach wyznaczone na karnecie oraz podczas wiosennej rezerwacji na mecze z Sokołem, GKS-em i Górnikiem nie będą obowiązywały. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w poszczególnych sektorach, należy się liczyć z tym, że wygenerowane miejsce będzie inne niż to preferowane przez karnetowicza.

KONTAKT

W razie pytań, wątpliwości lub problemów z rezerwacją miejsca prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym klubu, Jakubem Piekutem:
tel: 664 935 869 lub e-mail: jakub.piekut@mkschojniczanka.pl

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by