Do następnego meczu pozostało

Sprzedaż biletów na mecz z Górnikiem Polkowice

W poniedziałek 7 czerwca uruchomiona zostanie sprzedaż biletów na mecz 38. kolejki eWinner 2 Ligi: Chojniczanka – Górnik Polkowice. 

Meczz Górnikiem Polkowice rozegrany zostanie w sobotę 12 czerwca o godzinie 12:00. 

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów mecze mogą być rozgrywane z publicznością, która może jednak zająć nie więcej niż 25% pojemności stadionu, ze specjalnym rozkładem miejsc, umożliwiającym zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego.

Sprzedaż biletów na mecz z Górnikem Polkowice prowadzona będzie stacjonarnie w Strefie Kibica w Domu Towarowym Libera oraz punktach sprzedaży KupBilet (salony empik oraz Kolporter na terenie całego kraju), a także online za pośrednictwem strony www.kupbilet.pl. Od pierwszego dnia przedsprzedaży bilety można nabyć na trybunę główną (sektory A1-A5, B1-B6, C1-C2) oraz na tzw. „małą trybunę” czyli sektory D1-D7.

Strefa Kibica Chojniczanki jest czynna w godzinach od 10:00 do 17:00.

  CENY BILETÓW:
W przedsprzedaży: 15 zł (normalny), 10 zł (ulgowy – kobiety i młodzież szkolna do 18 roku życia)
W dniu meczu: 20 zł (normalny), 17 zł (ulgowy)

W momencie ograniczenia pojemności stadionu – darmowe wejścia dla posiadaczy klubowych legitymacji nie obowiązują!

KARNETOWICZE

– Posiadacze karnetów, którzy potwierdzali już rezerwację przed meczem z Sokołem Ostróda czy GKS-em Katowice nie muszą robić tego ponownie. Wygenerowane miejsce obowiązuje także na mecz z Górnikiem Polkowice.

Jeżeli nie dokonałeś jeszcze rezerwacji, a posiadasz karnet na cały sezon 2020/21 należy:
-napisać e-mail na adres bilet@mkschojniczanka.pl (w treści maila należy zamieścić imię, nazwisko oraz numer miejsca znajdujący się na karcie) lub udać się do Strefy Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera w celu dokonania rezerwacji.

KONTAKT

W razie pytań, wątpliwości lub problemów z rezerwacją miejsca prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym klubu, Jakubem Piekutem:
tel: 664 935 869 lub e-mail: jakub.piekut@mkschojniczanka.pl

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by