Sprzedaż biletów na mecz z ŁKS-em II Łódź

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz 19. kolejki 2 Ligi: Chojniczanka – ŁKS II Łódź (sobota, godz. 14:30).

Ostatni mecz w 2023 roku! W sobotę 2 grudnia o godzinie 14:30 nasz zespół zmierzy się z rezerwami ŁKS-u Łódź. Ten dzień to również finał akcji Onko-Mikołaje.

Przypomnijmy, że ta wyjątkowa inicjatywa, to zbiórka nowych zabawek dla dzieci przebywających na Oddziale Onkologii w bydgoskim szpitalu. Będą to prezenty, które zostaną przygotowane na zbliżające się Mikołajki. Czas spędzony w szpitalu jest trudny, zwłaszcza dla najmłodszych, którzy walczą z chorobą. Dlatego chcemy sprawić, aby ich pobyt był choć trochę radosny i pełen kolorów.

Co możemy zrobić? Kupujemy nowe zabawki, które mogą umilić czas dzieciom na oddziale. Zabawki powinny być łatwe do dezynfekcji i bezpieczne dla dzieci w różnym wieku. Są to m.in: klocki LEGO, puzzle dla małych i dużych, kolorowanki antystresowe, pluszaki, gry edukacyjne, zabawki dla niemowląt. Mogą to być także inne prezenty jak koce, książki dla młodzieży, zestawy kosmetyków, poduszki, słuchawki, powerbanki, głośniki, kubki termiczne, zestawy artystyczne, musy, woda, chusteczki nawilżane.
Akcja „Onko-Mikołaje” zostaje przeprowadzona we współpracy ze Stowarzyszeniem Uśmiech Nadziei Dzieciom.

GDZIE KUPIĘ BILET?

Sprzedaż biletów prowadzona będzie stacjonarnie w Strefie Kibica w Domu Towarowym Libera oraz w punktach zewnętrznych KupBilet (salony empik oraz Kolporter), a także online na www.kupbilet.pl

• Strefa Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera (Chojnice, Stary Rynek 9)
Poniedziałek: 10:00 – 17:00
Wtorek: 10:00 – 17:00
Środa: 10:00 – 17:00
Czwartek: 10:00 – 17:00
Piątek: 10:00 – 17:00
Sobota: 9:30 – 11:30

• Kasy przy wejściu na stadion (tylko w dniu meczu)
Sobota (04.11) od godziny 12:30

Punkty dystrybucyjne KupBilet, zlokalizowane m.in. w takich miastach jak: Gdańsk, Bydgoszcz, Słupsk, Koszalin, Człuchów, Starogard Gdański, Piła, Tczew, Malbork, Szczecinek, Kwidzyn, Wałcz. LISTA PUNKTÓW

BILETY ONLINE

www.kupbilet.pl
Bilet kupiony przez internet można wydrukować w domu lub przy wejściu na stadion zeskanować kod kreskowy z telefonu komórkowego. Założenie konta trwa chwilę, a sama procedura kupna biletu nie trwa dłużej niż parę minut.

CENNIK

Bilet ulgowy przysługuje
  • kobietom;
  • uczniom szkół do 18 roku życia;
  • seniorom powyżej 65 roku życia
Bilet bezpłatny przysługuje
  • aktualnym zawodnikom klubu za okazaniem ważnej legitymacji klubowej (tylko w Strefie Kibica)
  • dzieciom do lat 7 (pod opieką osoby dorosłej, która zakupiła bilet – konieczny odbiór „zerowego” biletu przed meczem!)

PAKIETY RODZINNE

– Bilet rodzinny „Rodzina Turów”. Cena za cały pakiet: 40 zł (minimum 3 osoby, maksimum 5 osób – 1 lub 2 rodziców + 1 osoba poniżej 13 roku życia + 1-2-3 osoby do 18 roku życia).

– Bilet dla paczki znajomych „Gromada Turów”. Cena wyjściowa za pakiet: 70 zł (minimum 4 osoby, maksimum 10 osób przy jednej transakcji. Powyżej 4 osób każdy kolejny bilet będzie kosztował 15 zł)

– Bilet dla grup zorganizowanych „Stado Turów”. Grupy powyżej 10 osób. Cena za bilet: 10 zł.
Termin zgłoszeń najpóźniej do 48h przed meczem. Rezerwacje pod adresem: bilet@mkschojniczanka.pl lub telefonicznie: 664 935 869

Kontakt ze Strefą Kibica:
tel: 730 720 482 lub e-mail: sklep@mkschojniczanka.pl