Sprzedaż biletów na mecz z Odrą Opole

Przed nami ostatni, domowy mecz w 2022 roku. Rywalem będzie Odra Opole. Nie mamy zamiaru się poddawać, walczymy dalej. Bądźcie z nami na trybunach i razem zróbmy wszystko, żeby zgarnąć w końcu komplet punktów. Poniżej przedstawiamy zasady sprzedaży biletów na niedzielny pojedynek.

GDZIE KUPIĘ BILET?

Sprzedaż biletów prowadzona będzie stacjonarnie w Strefie Kibica w Domu Towarowym Libera oraz w punktach zewnętrznych KupBilet (salony empik oraz Kolporter), a także online na www.kupbilet.pl

• Strefa Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera (Chojnice, Stary Rynek 9)
Poniedziałek: 10:00 – 17:00
Wtorek: 10:00 – 17:00
Środa: 10:00 – 17:00
Czwartek: 10:00 – 17:00
Piątek: 10:00 – 17:00
Sobota: 9:30 – 13:30

• Kasy przy wejściu na stadion (tylko w dniu meczu)
Niedziela od 13:00

Punkty dystrybucyjne KupBilet, zlokalizowane m.in. w takich miastach jak: Gdańsk, Bydgoszcz, Słupsk, Koszalin, Człuchów, Starogard Gdański, Piła, Tczew, Malbork, Szczecinek, Kwidzyn, Wałcz. LISTA PUNKTÓW

BILETY ONLINE

www.kupbilet.pl
Bilet kupiony przez internet można wydrukować w domu lub przy wejściu na stadion zeskanować kod kreskowy z telefonu komórkowego.
Założenie konta trwa chwilę, a sama procedura kupna biletu nie trwa dłużej niż parę minut.

CENNIK

TERMINBILET NORMALNYBILET ULGOWY
Przedsprzedaż20 zł15 zł
W dniu meczu25 zł25 zł
Bilet ulgowy przysługuje
  • kobietom;
  • uczniom szkół do 18 roku życia;
Bilet bezpłatny przysługuje
  • aktualnym zawodnikom klubu za okazaniem ważnej legitymacji klubowej (tylko w Strefie Kibica)
Wstęp bezpłatny przysługuje
  • dzieciom do lat 7 (pod opieką osoby dorosłej, która zakupiła bilet.
    Wejście bezpłatne przysługuje tylko pod warunkiem, gdy dziecko nie będzie zajmować innego miejsca siedzącego)

KONTAKT

W razie pytań lub problemów z rezerwacją miejsca prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym klubu, Jakubem Piekutem:
tel: 664 935 869 lub e-mail: jakub.piekut@mkschojniczanka.pl