Sprzedaż biletów na mecz z Wisłą Puławy

Szczegóły dotyczące sprzedaży biletów na mecz 22. kolejki eWinner 2 Ligi: Chojniczanka – Wisła Puławy, który zostanie rozegrany w sobotę 5 marca o godzinie 17:00.

GDZIE KUPIĘ BILET?

Sprzedaż biletów prowadzona jest stacjonarnie w Strefie Kibica w Domu Towarowym Libera (pon-pt: 10:00 – 17:00, sob: 9:30 – 13:00) oraz punktach sprzedaży KupBilet (salony empik oraz Kolporter na terenie całego kraju), a także online za pośrednictwem strony www.kupbilet.pl. W dniu meczu będzie istniała możliwość zakupu wejściówek w punkcie przed stadionem.

CENY BILETÓW

W przedsprzedaży: 15 zł (normalny), 10 zł (ulgowy)
W dniu meczu: 20 zł (normalny), 17 zł (ulgowy)
ulgowy
– kobiety oraz młodzież szkolna do lat 18
bezpłatny
– dzieci do lat 7
– członkowie klubu MKS Chojniczanka 1930 S.A. posiadający ważną legitymację klubową (tylko w przypadku odbioru biletu w Strefie Kibica!).

KARNETY

Trwa sprzedaż karnetów na domowe mecze Chojniczanki w rundzie wiosennej 2022. Ceny karnetów są dużo bardziej korzystne niż zakup pojedynczych wejściówek, a rezerwacja miejsca na całą rundę pozwala uniknąć kolejek po bilet.

CENNIK KARNETÓW
normalny – 90 zł, ulgowy – 65 zł

KONTAKT

W razie pytań lub problemów z rezerwacją miejsca prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym klubu, Jakubem Piekutem:
tel: 664 935 869 lub e-mail: jakub.piekut@mkschojniczanka.pl