Sprzedaż biletów na mecz ze Skrą Częstochowa

Wracają rozgrywki Fortuna 1 Ligi. Pierwszym rywalem Chojniczanki w 2023 roku będzie Skra Częstochowa. Jest to jeden z tych meczów, gdzie trzy punkty tak naprawdę ważą jeszcze raz tyle. Bądźcie z nami na stadionie i powalczmy razem o pełną pulę!

GDZIE KUPIĘ BILET?

Sprzedaż biletów prowadzona będzie stacjonarnie w Strefie Kibica w Domu Towarowym Libera oraz w punktach zewnętrznych KupBilet (salony empik oraz Kolporter), a także online na www.kupbilet.pl

• Strefa Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera (Chojnice, Stary Rynek 9)
Wtorek: 10:00 – 17:00
Środa: 10:00 – 17:00
Czwartek: 10:00 – 17:00
Piątek: 10:00 – 17:00
Sobota: 9:30 – 13:30
Poniedziałek: 10:00 – 15:00

• Kasy przy wejściu na stadion (tylko w dniu meczu)
Poniedziałek od 16:00

Punkty dystrybucyjne KupBilet, zlokalizowane m.in. w takich miastach jak: Gdańsk, Bydgoszcz, Słupsk, Koszalin, Człuchów, Starogard Gdański, Piła, Tczew, Malbork, Szczecinek, Kwidzyn, Wałcz. LISTA PUNKTÓW

BILETY ONLINE

www.kupbilet.pl
Bilet kupiony przez internet można wydrukować w domu lub przy wejściu na stadion zeskanować kod kreskowy z telefonu komórkowego. Założenie konta trwa chwilę, a sama procedura kupna biletu nie trwa dłużej niż parę minut.

CENNIK

TERMINBILET NORMALNYBILET ULGOWY
Przedsprzedaż20 zł15 zł
W dniu meczu25 zł25 zł
Bilet ulgowy przysługuje
  • kobietom;
  • uczniom szkół do 18 roku życia;
Bilet bezpłatny przysługuje
  • aktualnym zawodnikom klubu za okazaniem ważnej legitymacji klubowej (tylko w Strefie Kibica)
Wstęp bezpłatny przysługuje
  • dzieciom do lat 7 (pod opieką osoby dorosłej, która zakupiła bilet.
    Wejście bezpłatne przysługuje tylko pod warunkiem, gdy dziecko nie będzie zajmować innego miejsca siedzącego)

KARNETY

Zarezerwuj miejsce na stadionie na całą rundę. Omiń kolejki i zaoszczędź pieniądze! Zapraszamy do Strefy Kibica Chojniczanki po karnet na domowe mecze Chluby Grodu Tura w rundzie wiosennej.

KONTAKT

W razie pytań lub problemów z rezerwacją miejsca prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym klubu, Jakubem Piekutem:
tel: 664 935 869 lub e-mail: jakub.piekut@mkschojniczanka.pl