Do następnego meczu pozostało

Sprzedaż biletów na mecz ze Zniczem Pruszków

Od poniedziałku 23 sierpnia uruchomiona zostanie sprzedaż biletów na mecz 6. kolejki eWinner 2 Ligi: Chojniczanka – Znicz Pruszków, który zostanie rozegrany w sobotę 28 sierpnia o godzinie 17:00

 

GDZIE KUPIĘ BILET?

Sprzedaż biletów prowadzona jest stacjonarnie w Strefie Kibica w Domu Towarowym Libera (dni robocze: 10:00 – 17:00, sobota: 9:30 – 13:30) oraz punktach sprzedaży KupBilet (salony empik oraz Kolporter na terenie całego kraju), a także online za pośrednictwem strony www.kupbilet.pl. W dniu meczu będzie istniała możliwość zakupu wejściówek w punkcie przed stadionem.

KUP BILET ONLINE

Obecnie obowiązujące w Polsce rozporządzenie zezwala na zapełnienie trybun w 50% ich pojemności, przy czym do limitu nie wlicza się osób zaszczepionych. Udostępnienie informacji o zaszczepieniu przy zakupie biletu (poprzez okazanie Unijnego Certyfikatu COVID) pozwala na niewliczanie osób zaszczepionych do limitu osób wpuszczonych na stadion. Umożliwia to nam zwiększenie liczby udostępnionych miejsc do sprzedaży. Podanie tej informacji jest dobrowolne i będzie ona wykorzystywana wyłącznie w celu ustalenia liczby osób, które mogą uczestniczyć w meczach. Prosimy naszych kibiców o wyrozumiałość i pomoc klubowi w organizacji meczów w dobie pandemii COVID-19 poprzez okazanie przy zakupie biletu Unijnego Certyfikatu COVID przez osoby zaszczepione. *

dotyczy tylko sprzedaży stacjonarnej w Strefie Kibica lub w kasach przed stadionem

KARNETY

Cały czas istnieje możliwość zakupu karnetu na wszystkie domowe mecze Chojniczanki w sezonie 2021/22 lub na wszystkie spotkania w rundzie jesiennej. Zarezerwuj sobie miejsce na stadionie w korzystniejszej cenie niż zakup pojedynczych wejściówek i omiń kolejki. Ceny karnetów zostały już obniżone o rozegrane mecze.

Cały sezon (15 meczów): normalny – 175 zł, ulgowy – 130 zł
Runda jesienna (8 meczów): normalny – 100 zł, ulgowy – 75 zł

CENY BILETÓW

W przedsprzedaży: 15 zł (normalny), 10 zł (ulgowy)
W dniu meczu: 20 zł (normalny), 17 zł (ulgowy)
ulgowy
– kobiety oraz młodzież szkolna do lat 18
bezpłatny
– dzieci do lat 7
– członkowie klubu MKS Chojniczanka 1930 S.A. posiadający ważną legitymację klubową (tylko w przypadku odbioru biletu w Strefie Kibica!).

KONTAKT

W razie pytań, wątpliwości lub problemów z rezerwacją miejsca prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym klubu, Jakubem Piekutem:
tel: 664 935 869 lub e-mail: jakub.piekut@mkschojniczanka.pl

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by