Do następnego meczu pozostało

Sprzedaż biletów na pierwszy mecz barażowy o grę w Fortuna 1 Lidze

Od środy 9 czerwca uruchomiona zostaje sprzedaż biletów na pierwszy mecz barażowy o grę w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi, który zaplanowany został na wtorek 15 czerwca (godzina 12:30 lub 14:30).

Sprzedaż biletów na pierwszy mecz barażowy prowadzona będzie stacjonarnie w Strefie Kibica w Domu Towarowym Libera oraz punktach sprzedaży KupBilet (salony empik oraz Kolporter na terenie całego kraju), a także online za pośrednictwem strony www.kupbilet.pl. W dniu meczu wróci także sprzedaż wejściówek w punkcie przed stadionem.

W związku z otrzymaniem zgody od Urzędu Miasta Chojnice, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Chojnicach oraz Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach liczba udostępnionych miejsc została zwiększona do 50% pojemności stadionu. Oznacza to, że wtorkowy baraż będzie mogło obejrzeć z trybun 1492 widzów.

HARMONOGRAM SPRZEDAŻY

W Strefie Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera od środy 9 czerwca (Strefa Kibica jest czynna w dni robocze w godzinach 10:00 – 17:00)
W punktach Kupbilet oraz na www.kupbilet.pl od czwartku 10 czerwca

KARNETOWICZE

Posiadacze karnetów na cały sezon 2020/21 w ramach rekompensaty
spowodowanej brakiem możliwości oglądania spotkań klubu w związku z pandemią koronawirusa, mogą skorzystać z możliwości darmowej rezerwacji miejsca na spotkania barażowe. Rezerwacji należy dokonać w Strefie Kibica Chojniczanki od środy 9 czerwca. Miejsca na trybunach wyznaczone na karnecie oraz podczas wiosennej rezerwacji na mecze z Sokołem, GKS-em i Górnikiem nie będą obowiązywały. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w poszczególnych sektorach, należy się liczyć z tym, że wygenerowane miejsce będzie inne niż to preferowane przez karnetowicza.

CENY BILETÓW

W przedsprzedaży: 15 zł (normalny), 10 zł (ulgowy – kobiety i młodzież szkolna do 18 roku życia)
W dniu meczu: 20 zł (normalny), 17 zł (ulgowy)

W momencie ograniczenia pojemności stadionu – darmowe wejścia dla posiadaczy klubowych legitymacji nie obowiązują!

KONTAKT

W razie pytań, wątpliwości lub problemów z rezerwacją miejsca prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym klubu, Jakubem Piekutem:
tel: 664 935 869 lub e-mail: jakub.piekut@mkschojniczanka.pl

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

 

Proudly made by