Do następnego meczu pozostało

Sprzedaż biletów na pucharowy mecz z Hutnikiem

W środę 27 lipca o godzinie 19:30 piłkarze Chojniczanki zmierzą się z Hutnikiem Kraków w ramach rundy wstępnej Fortuna Pucharu Polski. Sprzedaż biletów na to wydarzenie rozpocznie się w piątek 22 lipca.

 
 
Ceny wejściówek pozostają takie same jak w bieżącym sezonie Fortuna 1 Ligi (normalny: 20 zł, ulgowy: 15 zł – również w dniu meczu).
Można jednak obniżyć cenę biletu na pucharowe starcie. Co trzeba zrobić? W piątek startuje również sprzedaż biletów na mecz 3. kolejki z Chrobrym Głogów. Kupując bilet na mecz z Chrobrym, wejściówka na mecz z Hutnikiem kosztować będzie 10 zł. Promocja dotyczy tylko zakupów w Strefie Kibica i nie obowiązuje przy sprzedaży online.
Posiadacze karnetów na sezon 2022/23 lub na rundę jesienną 2022 wchodzą na mecz za darmo i nie muszą potwierdzać swojej obecności na stadionie (spotkanie zostanie nabite zdalnie na kartę karnetową).

GDZIE KUPIĘ BILET?

Sprzedaż biletów prowadzona będzie stacjonarnie w Strefie Kibica w Domu Towarowym Libera oraz w punktach zewnętrznych KupBilet (salony empik oraz Kolporter), a także online na www.kupbilet.pl

• Strefa Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera (Chojnice, Stary Rynek 9)
Piątek: 10:00 – 17:00
Sobota: 9:30 – 13:30
Poniedziałek: 10:00 – 17:00
Wtorek: 10:00 – 17:00
Środa: 10:00 – 16:00

• Kasy przy wejściu na stadion (tylko w dniu meczu)
Środa: od 17:30

Punkty dystrybucyjne KupBilet, zlokalizowane m.in. w takich miastach jak: Gdańsk, Bydgoszcz, Słupsk, Koszalin, Człuchów, Starogard Gdański, Piła, Tczew, Malbork, Szczecinek, Kwidzyn, Wałcz. LISTA PUNKTÓW

www.kupbilet.pl
Bilet kupiony przez internet można wydrukować w domu lub przy wejściu na stadion zeskanować kod kreskowy z telefonu komórkowego.
Założenie konta trwa chwilę, a sama procedura kupna biletu nie trwa dłużej niż parę minut.

KARNETY

Trwa sprzedaż karnetów na domowe mecze Chojniczanki w sezonie 2022/23. Ceny karnetów są korzystniejsze niż zakup pojedynczych wejściówek, a również zyskujesz dodatkowe bonusy jak m.in. darmowy wstęp na mecz z Hutnikiem. Cena karnetów została obniżona proporcjonalnie o mecz z GKS-em Tychy.
Aktualny cennik:

Proudly made by