Do następnego meczu pozostało

Sprzedaż karnetów na sezon 2022/23 i nowy cennik biletów

Od środy 29 czerwca uruchomiona zostanie sprzedaż karnetów na domowe mecze Chojniczanki w sezonie 2022/23. Karnety będą dostępne w opcji na cały sezon (17 meczów) oraz na pierwszą rundę (9 meczów). Posiadacze karnetów otrzymują również bezpłatne wejście na mecz rundy wstępnej Pucharu Polski z Hutnikiem Kraków oraz zniżkę na ewentualne kolejne domowe spotkania w tych rozgrywkach. Przygotowaliśmy również rabat w wysokości 19,30% na nowe zestawy meczowe na sezon 2022/23 oraz niższą cenę na koszulkę "awans 1 Liga. Powrót do normalności".

Chojniczanka wraca po dwóch latach do 1 Ligi, ale w tym sezonie jest to liga mocna jak jeszcze nigdy dotąd. W nowym sezonie kibiców Chluby Grodu Tura czeka sporo atrakcyjnych spotkań. W rundzie jesiennej w Chojnicach zagramy z GKS-em Tychy, Chrobrym Głogów, Stalą Rzeszów, Górnikiem Łęczna, ŁKS-em Łódź, Podbeskidziem Bielsko-Biała, Wisłą Kraków, Resovią Rzeszów i Odrą Opole. Wiosną na Mickiewicza 12 przyjadą: Skra Częstochowa, Puszcza Niepołomice, Ruch Chorzów, Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Zagłębie Sosnowiec, Sandecja Nowy Sącz, Arka Gdynia i GKS Katowice.

ZASADY DYSTRYBUCJI KARNETÓW

– Sprzedaż prowadzona będzie wyłącznie w Strefie Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera na II piętrze w dni robocze w godzinach od 10:00 do 17:00 i w soboty od 9:30 do 13:30;

– Pierwszeństwo w nabywaniu karnetu będą mieli posiadacze karnetów w sezonie 2021/22 lub na rundę wiosenną 2022. Sprzedaż dla kibiców, którzy chcą przedłużyć swój abonament i zachować miejsce z poprzedniego sezonu / rundy, będzie prowadzona od środy 29 czerwca do soboty 2 lipca. Tradycyjnie chcemy podziękować za lojalność karnetowiczom, którzy byli z nami w poprzednim sezonie, dlatego proponujemy im niższe ceny;

– Otwarta sprzedaż karnetów ruszy w poniedziałek 4 lipca. Od poniedziałku 4 lipca będzie również istniała możliwość zmiany miejsca z poprzedniego sezonu / rundy;

– Do zakupu karnetu ulgowego upoważnieni są uczniowie szkół do osiemnastego roku życia oraz kobiety;KORZYŚCI WYNIKAJˇCE Z POSIADANIA KARNETU

– ceny karnetów są korzystniejsze niż zakup pojedynczych wejściówek;
– rezerwacja miejsca na cały sezon / rundę i uniknięcie kolejek po bilet;
– pierwszeństwo wejścia na stadion (w przypadku ograniczenia dostępnej liczby miejsc);
– darmowy wstęp na mecz rundy wstępnej Pucharu Polski z Hutnikiem Kraków;
– zniżka i pierwszeństwo w zakupie biletu w przypadku rozgrywania kolejnych meczów Pucharu Polski na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930;
– możliwość zakupu nowych koszulek meczowych na sezon 2022/23 ze zniżką 19,30% (od momentu, gdy pojawią się w sprzedaży – tylko w Strefie Kibica);
– możliwość zakupu koszulki „Powrót do normalności” w cenie 35 zł (tylko w Strefie Kibica);
– pierwszeństwo w zakupie karnetu w przyszłym sezonie / rundzie;

W razie pytań lub problemów z rezerwacją miejsca prosimy o kontakt z rzecznikiem klubu, Jakubem Piekutem:
tel: 664 935 869 lub e-mail: jakub.piekut@mkschojniczanka.pl

Prezentujemy również nowy cennik biletów na sezon 2022/23. Cennik biletów na mecze Chojniczanki nie zmieniał się od prawie 10 lat. Zwiększone koszty organizacji spotkań, szalejąca inflacja oraz awans na wyższy poziom rozgrywek, a co za tym idzie także atrakcyjniejsi przeciwnicy z którymi przyjdzie nam się mierzyć w nowym sezonie, zmusiły nas do podjęcia decyzji o podniesieniu cen biletów o symboliczne 5 zł. Zmieniono również zasady sprzedaży w dniu meczu, gdzie nie będzie obowiązywać podział na bilety normalne oraz ulgowe i ustalono jednolitą cenę. Kategoryzacja spotkań obejmie jedynie cenę w dniu meczu i dotyczy meczów z Arką Gdynia, GKS-em Katowice, ŁKS-em Łódź, Ruchem Chorzów i Wisłą Kraków. Zachęcamy kibiców do zakupu biletów w przedsprzedaży.

Kupując karnet, stajesz się częścią naszego klubu i pomagasz nam w budowie silniejszej Chojniczanki

Proudly made by