Do następnego meczu pozostało

Sprzedaż karnetów na sezon 2023/24

W środę 19 lipca uruchomiona zostanie sprzedaż karnetów na domowe mecze Chojniczanki w sezonie 2023/24. Karnety będą dostępne w opcji na cały sezon (17 meczów) oraz na pierwszą rundę (10 meczów). Posiadacze karnetów otrzymują również bezpłatne wejście na mecz rundy wstępnej Pucharu Polski ze Śląskiem II Wrocław oraz zniżkę na ewentualne kolejne domowe spotkania w tych rozgrywkach. Posiadacze karnetów mogą również liczyć na rabat na koszulkę meczową na nowy sezon (-19,30%).

Wraz z nowym sezonem wprowadzamy również trochę zmian do cennika i zasad sprzedawania biletów oraz karnetów. Ważną informacją jest również to, że wraz z nowym sezonem bilet oraz karnet ulgowy obejmie także seniorów powyżej 65 roku życia. Nowością jest także specjalny karnet „wakacyjny”*, który będzie obowiązywał do końca trwania wakacji 2023. W cenie 50 zł (normalny, ulgowy – 35 zł) będzie można zapewnić sobie miejsce na stadionie na mecze z Lechem II Poznań, Śląskiem II Wrocław, Kotwicą Kołobrzeg oraz Olimpią Grudziądz.

ZASADY SPRZEDAWANIA KARNETÓW

– Sprzedaż prowadzona będzie wyłącznie w Strefie Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera na II piętrze w dni robocze w godzinach od 10:00 do 17:00 i w soboty od 9:30 do 13:30;

– Pierwszeństwo w nabywaniu karnetu będą mieli posiadacze karnetów w sezonie 2022/23 lub na rundę wiosenną 2023. Sprzedaż dla kibiców, którzy chcą przedłużyć swój abonament i zachować miejsce z poprzedniego sezonu / rundy, będzie prowadzona od środy 19 lipca. Tradycyjnie chcemy podziękować za lojalność karnetowiczom, którzy byli z nami w poprzednim sezonie, dlatego proponujemy też im niższe ceny;

– Otwarta sprzedaż karnetów ruszy w poniedziałek 24 lipca. Od poniedziałku 24 lipca będzie również istniała możliwość zmiany miejsca z poprzedniego sezonu / rundy. Tego dnia do sprzedaży trafi również specjalny karnet wakacyjny* – obejmujący mecze z Lechem II Poznań, Śląskiem II Wrocław, Kotwicą Kołobrzeg oraz Olimpią Grudziądz.

– Do zakupu karnetu ulgowego upoważnieni są uczniowie szkół do osiemnastego roku życia, kobiety oraz seniorzy powyżej 65 roku życia;

– Od nowego sezonu będą obowiązywać nowe karty karnetowe. Wymiana kart wliczona jest w cenę karnetu. Stare karty zostają zdezaktywowane.

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z POSIADANIA KARNETU

  • atrakcyjne ceny karnetów, które są korzystniejsze niż zakup pojedynczych wejściówek;
  • rezerwacja miejsca na cały sezon / rundę i uniknięcie kolejek po bilet;
  • pierwszeństwo wejścia na stadion (w przypadku ograniczenia dostępnej liczby miejsc);
  • darmowy wstęp na mecz rundy wstępnej Pucharu Polski ze Śląskiem II Wrocław;
  • zniżka i pierwszeństwo w zakupie biletu w przypadku rozgrywania kolejnych meczów Pucharu Polski na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930;
  • możliwość zakupu nowych koszulek meczowych na sezon 2023/24 ze zniżką 19,30% (od momentu, gdy pojawią się w sprzedaży – tylko w Strefie Kibica);
  • pierwszeństwo w zakupie karnetu w przyszłym sezonie / rundzie;

W razie pytań lub problemów z rezerwacją miejsca prosimy o kontakt z rzecznikiem klubu, Jakubem Piekutem: tel: 664 935 869 lub e-mail: jakub.piekut@mkschojniczanka.pl

* karnet wakacyjny nie uprawnia do skorzystania ze zniżki na koszulki meczowe oraz nie uprawnia do promocyjnej ceny dla kontynuatorów karnetu czy też specjalnego terminu rezerwacji tego samego miejsca na stadionie w przypadku zakupu normalnego karnetu w rundzie wiosennej

Proudly made by