Do następnego meczu pozostało

Sprzedaż karnetów na sezon 2024/25

W poniedziałek 8 lipca ruszy sprzedaż karnetów na domowe mecze Chojniczanki w sezonie 2024/2025. W dniach 8-13 lipca będzie prowadzona sprzedaż abonamentów dla wszystkich kibiców chcących dołączyć do grona karnetowiczów Chluby Grodu Tura w atrakcyjnych, promocyjnych cenach.

Karnety będą dostępne w opcji na cały sezon (17 meczów) oraz na rundę jesienną (10 meczów). Posiadacze karnetów otrzymują również bezpłatne wejście na mecz rundy wstępnej Pucharu Polski z Wisłą Puławy oraz zniżkę na ewentualne kolejne domowe spotkania w tych rozgrywkach. Posiadacze karnetów mogą również liczyć na rabat na koszulkę meczową na nowy sezon (-19,30%).

ZASADY SPRZEDAWANIA KARNETÓW

– Sprzedaż prowadzona będzie wyłącznie w Strefie Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera na II piętrze w dni robocze w godzinach od 10:00 do 17:00 i w soboty od 9:30 do 13:30;

W dniach 8-13 lipca będzie prowadzona specjalna, promocyjna sprzedaż karnetów na sezon 2024/2025 – w opcji na cały sezon lub na rundę jesienną – dla nowych osób, które chcą zasilić grono naszych karnetowiczów. W tym czasie będzie obowiązywać promocyjna cena abonamentów: 260 złotych za cały sezon (karnet normalny) oraz karnet ulgowy w cenie 160 złotych za cały sezon, oraz 150 zł za rundę jesienną (karnet normalny) i 130 złotych (karnet ulgowy);

– Od poniedziałku 15 lipca będzie prowadzona otwarta sprzedaż karnetów. Wówczas cena będzie wyższa: 280 złotych na cały sezon (karnet normalny), 180 złotych (karnet ulgowy);

– Do zakupu karnetu ulgowego upoważnieni są uczniowie szkół do osiemnastego roku życia, kobiety oraz seniorzy powyżej 65 roku życia;

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z POSIADANIA KARNETU

  • atrakcyjne ceny karnetów, które są korzystniejsze niż zakup pojedynczych wejściówek;
  • rezerwacja miejsca na cały sezon / rundę i uniknięcie kolejek po bilet;
  • pierwszeństwo wejścia na stadion (w przypadku ograniczenia dostępnej liczby miejsc);
  • darmowy wstęp na mecz rundy wstępnej Pucharu Polski z Wisłą Puławy;
  • zniżka i pierwszeństwo w zakupie biletu w przypadku rozgrywania kolejnych meczów Pucharu Polski na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930 przy ulicy Mickiewicza 12 w Chojnicach;
  • możliwość zakupu nowych koszulek meczowych na sezon 2024/25 ze zniżką 19,30% (od momentu, gdy pojawią się w sprzedaży – tylko w Strefie Kibica);
  • pierwszeństwo w zakupie karnetu w przyszłym sezonie / rundzie;

W razie pytań lub problemów z rezerwacją miejsca prosimy o kontakt z rzecznikiem klubu, Roksaną Ćwik: tel: 664 935 869 lub e-mail: marketing@mkschojniczanka.pl

Proudly made by