Do następnego meczu pozostało

Startuje Dziecięca Gala Piłkarska 2024

W pierwszy weekend lutego, czyli w dniach od 2 do 4 lutego odbędzie się kolejna edycja Dziecięcej Gali Piłkarskiej, czyli najważniejsza impreza piłkarska dla dzieci w naszym regionie.

Spotkania będą odbywać się równolegle na dwóch obiektach w mieście: na hali widowisko-sportowej przy ulicy Wagnera oraz na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 5. Dzieci z roczników 2014, 2015 oraz 2016 rozegrały już wcześniej turnieje eliminacyjne, które pomogły w klasyfikacji ich umiejętności oraz ocenieniu stopnia zaawansowania gry w piłkę. Pierwszy raz w historii organizacji gali, gdzie główne wydarzenie zostało poprzedzone turniejami eliminacyjnymi i miały one miejsce od listopada ubiegłego roku.

Przez 3 dni zmagań prawie 600 uczestników weźmie udział w rywalizacji na dwóch poziomach zaawansowania. W piątek od godziny 9:30 na parkiet wybiegną zawodnicy z rocznika 2014. Dzień później w sobotę zagrają dzieci z rocznika 2015, by w niedzielę ekscytować się zmaganiami najmłodszych uczestników tego wydarzenia, czyli rocznik 2016. Każdego dnia o godzinie 16:00 odbędzie się ceremonia wręczenia nagród i wyróżnień.

Na każdego z uczestników czeka pamiątkowy medal, nagrody i co najważniejsze: sporo emocji i niesamowitych, piłkarskich wrażeń. Organizacja tej imprezy nie byłaby możliwa bez wsparcia środowiska biznesowego Chojniczanki. Dziękujemy naszym mecenasom sportu:
Ginter, Powiat Chojnicki, Miasto Chojnice, Pomorski Urząd Wojewódzki, Pomorski Związek Piłki Nożnej, Marbruk, CEO, PWC Wojciechowscy, Pestka Trans, Eurostandard, Picobello, Piotrex, Nadleśnictwo Czersk, Sport-Club.pl

Proudly made by