Stomil Olsztyn – Chojniczanka 2:1 (2:0)

Chojniczanka przegrała ze Stomilem Olsztyn 1:2 w meczu 7. kolejki 2 Ligi. To czwarty wyjazdowy mecz naszego zespołu w bieżącym sezonie z którego to wracamy bez punktów. Gospodarze objęli prowadzenie już w 14 minucie spotkania. Wynik otworzył Filip Wójcik. Drugi gol dla Stomilu padł tuż przed końcem pierwszej połowy. W 45 minucie piłkę do bramki wrzucił Michal Bezpalec. W drugiej połowie inicjatywę przejęła Chojniczanka. Wystarczyło jednak tylko na jednego gola. W 75 minucie faulowany w polu karnym był Grzegorz Szymusik, a rzut karny pewnie egzekwował Tomasz Mikołajczak.

7. KOLEJKA 2 LIGA: STOMIL OLSZTYN – CHOJNICZANKA 2:1 (2:0)
1:0 – Filip Wójcik (14′)
2:0 – Michal Bezpalec (45′)
2:1 – Tomasz Mikołajczak (75′ – z rzutu karnego)

STOMIL: 1. Łukasz Jakubowski – 11. Filip Wójcik, 14. Filip Szabaciuk, 4. Igor Kośmicki, 3. Lukáš Kubáň (46, 25. Hubert Sadowski), 50. Michał Karlikowski – 10. Karol Żwir (82, 6. Yūdai Shinonaga), 18. Michal Bezpalec, 17. Łukasz Szramowski (87, 23. Filip Laskowski), 7. Hubert Krawczun (67, 8. Marcin Stromecki) – 9. Piotr Kurbiel (46, 89. Tomasz Bała).

CHOJNICZANKA: 29. Damian Primel – 26. Czesław Raburski (59, 19. Sebastian Szczytniewski), 4. Sebastian Golak, 14. Andrias Edmundsson, 54. Grzegorz Szymusik – 77. Antoni Prałat, 16. Ariel Borysiuk (67, 7. Błażej Szczepanek), 34. Damian Nowacki (46, 6. Oskar Paprzycki), 17. Tomasz Mikołajczak, 98. Peter Kolesár (46, 80. Dominik Banach) – 9. Piotr Giel (46, 79. Marcin Kozina).

żółte kartki: Kośmicki, Kubáň, Wójcik – Golak.
sędziował: Sylwester Rasmus (Toruń).