Sylwester Rasmus arbitrem głównym meczu z Bruk-Bet Termaliką Niecieczą

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 26. kolejki Fortuna 1 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – Bruk-Bet Termalica Nieciecza będzie Sylwester Rasmus z Torunia.

Na linii pomagać mu będą Michał Sobczak i Krzysztof Nejman. Sędzią technicznym tego meczu został Patryk Gryckiewicz. Natomiast z perspektywy VAR głównego arbitra wesprą Damian Kos jako sędzia VAR i Dominik Sulikowski jako AVAR.

Sędzia Rasmus prowadził piętnaście spotkań Chojniczanki. Łączny bilans żółto-biało-czerwonych w tych meczach to cztery zwycięstwa, cztery remisy i siedem porażek. Ostatni mecz Chluby Grodu Tura, który prowadził Sylwester Rasmus rozegrano w ramach 21. kolejki. Chojniczanka zremisowała wtedy z Puszczą Niepołomice 1:1.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 26. KOLEJKI FORTUNA 1 LIGI

6 kwietnia (czwartek):

Chojniczanka Chojnice – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, godz. 18:00, sędzia: Sylwester Rasmus (Toruń).
Chrobry Głogów – Sandecja Nowy Sącz, godz. 18:00, sędzia: Albert Różycki (Łódź).
Ruch Chorzów – Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 20:30, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).

8 kwietnia (sobota):

Skra Częstochowa – Resovia, godz. 12:40, sędzia: Łukasz Karski (Słupsk).
GKS Tychy – Arka Gdynia, godz. 15:00, sędzia: Paweł Pskit (Łódź).
Puszcza Niepołomice – Wisła Kraków, godz. 17:30, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).
Stal Rzeszów – Zagłębie Sosnowiec, godz. 20:00, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).

11 kwietnia (wtorek):

GKS Katowice – Odra Opole, godz. 18:00, sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).
Górnik Łęczna – ŁKS Łódź, godz. 20:30, sędzia: Marcin Kochanek (Opole).