Sylwester Rasmus arbitrem głównym meczu z Chrobrym Głogów

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 3. kolejki Fortuna 1 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – Chrobry Głogów będzie Sylwester Rasmus z Kończewic.

Asystentami głównego arbitra będą Marcin Sadowski i Piotr Szubielski. Na sędziego technicznego wyznaczony został Konrad Aluszyk. Sędzią VAR będzie Damian Kos, a AVAR Dominik Sulikowski.

Sędzia Rasmus prowadził dwanaście spotkań Chojniczanki. Łączny bilans żółto-biało-czerwonych w tych meczach to cztery zwycięstwa, trzy remisy i pięć porażek. Ostatni mecz z udziałem naszego zespołu, w którym to rozjemcą był Sylwester Rasmus to nasze ostatnie ligowe starcie z Chrobrym Głogów w sezonie 2019/20. Chojniczanka przegrała wtedy 3:4.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 3. KOLEJKI FORTUNA 1 LIGI

29 lipca (piątek):

Resovia – Sandecja Nowy Sącz, godz. 18:00, sędzia: Karol Iwanowicz (Lublin).
Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec, godz. 20:30, sędzia: Piotr Urban (Warszawa).

30 lipca (sobota):

ŁKS Łódź – Skra Częstochowa, godz. 15:00, sędzia: Dominik Sulikowski (Gdańsk).
Wisła Kraków – Arka Gdynia, godz. 17:30, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork).
Ruch Chorzów – Puszcza Niepołomice, godz. 20:00, sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok).

31 lipca (niedziela):

Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Katowice, godz. 12:40, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).
Stal Rzeszów – Górnik Łęczna, godz. 15:00, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków).
Chojniczanka Chojnice – Chrobry Głogów, godz. 18:00, sędzia: Sylwester Rasmus (Kończewice).

1 sierpnia (poniedziałek):

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – GKS Tychy, godz. 18:00, sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).