Sylwester Rasmus arbitrem głównym meczu z Resovią

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 14. kolejki Fortuna 1 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – Resovia Rzeszów będzie Sylwester Rasmus z Torunia.

Asystentami sędziego będą Marcin Sadowski i Maciej Majewski. Arbitrem technicznym został Konrad Aluszyk. Na sędziów VAR wyznaczono Tomasza Marciniaka jako sędzia VAR i Pawła Sokolnickiego jako AVAR.

Sędzia Rasmus prowadził trzynaście spotkań Chojniczanki. Łączny bilans żółto-biało-czerwonych w tych meczach to cztery zwycięstwa, trzy remisy i sześć porażek. Sylwester Rasmus prowadził w tym sezonie nasz domowy mecz z Chrobrym Głogów, który zakończył się porażką 0:2, a czerwoną kartką ukarany został Łukasz Wolsztyński.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 14. KOLEJKI FORTUNA 1 LIGI
14 października (piątek):

Chojniczanka Chojnice – Resovia, godz. 18:00, sędzia: Sylwester Rasmus (Toruń).
ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz, godz. 20:30, sędzia: Damian Kos (Gdańsk).

15 października (sobota):

Górnik Łęczna – Skra Częstochowa, godz. 15:00, sędzia: Radosław Trochimiuk (Ciechanów).
Puszcza Niepołomice – GKS Katowice, godz. 15:00, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Wisła Kraków, godz. 17:30, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec, godz. 20:00, sędzia: Patryk Gryckiewicz (Toruń).

16 października (niedziela):

Ruch Chorzów – Arka Gdynia, godz. 12:40, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa).
Chrobry Głogów – GKS Tychy, godz. 15:00, sędzia: Damian Krumplewski (Olsztyn).
Stal Rzeszów – Odra Opole, godz. 18:00, sędzia: Paweł Pskit (Łódź).