Sylwester Rasmus arbitrem głównym meczu ze Stomilem Olsztyn

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 7. kolejki 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Stomil Olsztyn – Chojniczanka będzie Sylwester Rasmus z Torunia.

Asystentami na linii będą Marcin Sadowski i Damian Sadowski. Jako sędzia techniczny wyznaczony został Piotr Wiśniewski.

Sędzia Rasmus prowadził szesnaście spotkań Chojniczanki. Łączny bilans żółto-biało-czerwonych w tych meczach to cztery zwycięstwa, pięć remisów i siedem porażek. Ostatni mecz Chluby Grodu Tura, który prowadził Sylwester Rasmus rozegrano w ramach 26. kolejki 1 Ligi. Chojniczanka zremisowała wtedy bezbramkowo z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 7. KOLEJKI 2 LIGI

2 września (sobota):

Olimpia Grudziądz – Skra Częstochowa, godz. 14:00, sędzia: Maciej Pelka (Poznań).
Sandecja Nowy Sącz – Wisła Puławy, godz. 16:00, sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).
Olimpia Elbląg – GKS Jastrzębie, godz. 16:00, sędzia: Aleksander Borowiak (Poznań).
Polonia Bytom – Pogoń Siedlce, godz. 17:45, sędzia: Patryk Świerczek (Brzesko).
KKS Kalisz – Stal Stalowa Wola, godz. 20:00, sędzia: Albert Różycki (Łódź).

3 września (niedziela):

Lech II Poznań – Zagłębie II Lubin, godz. 12:00, sędzia: Karol Wójcik (Siedlce).
Hutnik Kraków – ŁKS II Łódź, godz. 15:00, sędzia: Mariusz Myszka (Stalowa Wola).
Stomil Olsztyn – Chojniczanka Chojnice, godz. 17:00, sędzia: Sylwester Rasmus (Toruń).

4 września (poniedziałek):

Kotwica Kołobrzeg – Radunia Stężyca, godz. 18:15, sędzia: Paweł Horożaniecki (Żary).