Sylwester Rasmus sędzią meczu z Puszczą Niepołomice

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 21. kolejki Fortuna 1 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – Puszcza Niepołomice będzie Sylwester Rasmus z Kończewic.

Na linii pomagać mu będą Bartosz Kaszyński i Dawid Nitka. Sędzią technicznym tego meczu został Łukasz Karski. Natomiast z perspektywy VAR głównego arbitra wesprą Tomasz Marciniak jako sędzia VAR i Artur Aluszyk jako AVAR.

Sędzia Rasmus prowadził czternaście spotkań Chojniczanki. Łączny bilans żółto-biało-czerwonych w tych meczach to cztery zwycięstwa, trzy remisy i siedem porażek. Ostatni mecz Chluby Grodu Tura, który prowadził Sylwester Rasmus to przegrany mecz z Resovią z rundy jesiennej.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 21. KOLEJKI FORTUNA 1 LIGI

24 lutego (piątek):
Resovia – Górnik Łęczna, godz. 18:00, sędzia: Dominik Sulikowski (Gdańsk).
Wisła Kraków – Odra Opole, godz. 20:30, sędzia: Leszek Lewandowski (Zabrze).

25 lutego (sobota):
Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Tychy, godz. 15:00, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).
Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice, godz. 17:30, sędzia: Paweł Malec (Łódź).
ŁKS Łódź – Chrobry Głogów, godz. 20:00, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).

26 lutego (niedziela):
Ruch Chorzów – Stal Rzeszów, godz. 12:40, sędzia: Karol Arys (Szczecin).
Sandecja Nowy Sącz – Arka Gdynia, godz. 15:00, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).
Chojniczanka Chojnice – Puszcza Niepołomice, godz. 18:00, sędzia: Sylwester Rasmus (Toruń).

27 lutego (poniedziałek):
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Skra Częstochowa, godz. 18:00, sędzia: Karol Iwanowicz (Lublin).