Do następnego meczu pozostało

Szymon Emche: Cieszy skuteczność

Szymon Emche o sparingu z Sokołem Ostróda.

-Myślę, że to był sparing na plus dla nas. Wynik wynikiem, ale ważne, że nikt nie skończył meczu z kontuzją. Cieszy skuteczność. Zdobywamy trzy bramki w sparingu z dobrym przeciwnikiem. Na pewno jest to dla nas wartościowa jednostka treningowa – uważa skrzydłowy Chojniczanki.

Niestety zmagałem się ostatnio z urazem kolana i nie mogłem trenować na 100% z drużyną. Na sparingu z Nielbą dość mocno je czułem i po powrocie do Chojnic odpuściłem kilka treningów. Na szczęście teraz kolano ma się dobrze, od trzech dni jestem w pełnym treningu. Sparing z Bytovią mnie ominął, ale z Sokołem mogłem już zagrać i nawet udało mi się strzelić bramkę – mówi Emche.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by