Szymon Lizak arbitrem głównym meczu z Pogonią Siedlce

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 27. kolejki eWinner 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Pogoń Siedlce – Chojniczanka będzie Szymon Lizak z Poznania.

Asystentami sędziego będą Maciej Cebulski i Marek Witoń. Arbitrem technicznym meczu został Karol Wójcik.

Szymon Lizak prowadził osiem spotkań Chojniczanki. Ostatni był rozgrywany w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu. Chojniczanka grała wtedy z Bytovią Bytów i wygrała 3:1. Bilans Chojniczanki w meczach, które sędziował Szymon Lizak to 5 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażka.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 27. KOLEJKI EWINNER 2 LIGI

9 kwietnia (sobota):

Znicz Pruszków – Stal Rzeszów, godz. 15:00, sędzia: Piotr Idzik (Poznań).
Wisła Puławy – Radunia Stężyca, godz. 15:00, sędzia: Radosław Trochimiuk (Ciechanów).
Motor Lublin – Pogoń Grodzisk Mazowiecki, godz. 16:00, sędzia: Paweł Kukla (Kraków).
Pogoń Siedlce – Chojniczanka Chojnice, godz. 16:00, sędzia: Szymon Lizak (Poznań).
Hutnik Kraków – KKS 1925 Kalisz, godz. 16:00, sędzia: Marcin Szrek (Kielce).
Ruch Chorzów – Sokół Ostróda, godz. 18:00, sędzia: Szymon Łężny (Kluczbork).

10 kwietnia (niedziela):

Śląsk II Wrocław – Wigry Suwałki, godz. 12:30, sędzia: Paweł Dziopak (Tychy).
Lech II Poznań – Olimpia Elbląg, godz. 13:00, sędzia: Marcin Bielawski (Katowice).