Szymon Lizak sędzią meczu z ŁKS-em II Łódź

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 20. kolejki 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – ŁKS II Łódź będzie Szymon Lizak z Poznania.

Asystentami sędziego będą Maciej Cebulski i Mateusz Borkowski. Arbitrem technicznym meczu został Piotr Idzik.

Szymon Lizak prowadził dziewięć spotkań Chojniczanki. Ostatni był rozgrywany w rundzie wiosennej sezonu 2021/22. Chojniczanka grała wtedy z Pogonią Siedlce i zremisowała 0:0. Bilans Chojniczanki w meczach, które sędziował Szymon Lizak to 5 zwycięstw, 3 remisy i 1 porażka.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 20. KOLEJKI 2 LIGI

2 grudnia (sobota):

Zagłębie II Lubin – Hutnik Kraków, godz. 13:00, sędzia: Paweł Horożaniecki (Żary).
Chojniczanka Chojnice – ŁKS II Łódź, godz. 14:30, sędzia: Szymon Lizak (Poznań).
Polonia Bytom – Skra Częstochowa, godz. 17:00, sędzia: Albert Różycki (Łódź).

3 grudnia (niedziela):

Stal Stalowa Wola – Wisła Puławy, godz. 14:00, sędzia: Patryk Świerczek (Brzesko).
Kotwica Kołobrzeg – Lech II Poznań, godz. 17:30, sędzia: Filip Kaliszewski (Gdańsk).