Do następnego meczu pozostało

Szymon Skrzypczak: Nadchodzi czas weryfikacji

W barwach naszego niedzielnego rywala zdobył tytuł króla strzelców rozgrywek 2 Ligi zachodniej w sezonie 2012/13. Teraz po prawie ośmiu latach wraca do Polkowic jako zawodnik Chojniczanki. Co przed hitem 19. kolejki 2 Ligi mówi Szymon Skrzypczak?

Jesteśmy przygotowani do meczu z Górnikiem i gotowi do gry. Mieliśmy bardzo dużo czasu, by odpowiednio przepracować ten okres przygotowawczy. Teraz nadchodzi czas weryfikacji. Cel jest jasny. Jedziemy do Polkowic po trzy punkty – uważa napastnik Chojniczanki.

Szymon Skrzypczak był zawodnikiem Górnika w sezonie 2012/13. W 32 ligowych meczach zdobył 21 bramek. Jedną z nich zdobył w meczu przeciwko Chojniczance, który rozgrywany był w Polkowicach i zakończył się remisem 2:2. – Kilka bramek dla zespołu z Polkowic się zdobyło. Miałem tam bardzo fajne liczby. Co prawda rozegrałem tylko jeden sezon, ale pod kątem gry i skuteczności to był bardzo udany czas. Od tamtego momentu minęło już jednak kilka ładnych lat. Wracam do Polkowic z inną drużyną. Znowu chce strzelać tam bramki, tylko że teraz już dla Chojniczanki – komentuje Skrzypczak.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by