Do następnego meczu pozostało

Szymon Skrzypczak: Zrealizowaliśmy plan

Pomeczowy komentarz autora pierwszego gola dla Chojniczanki w Pruszkowie – Szymona Skrzypczaka.

Wywozimy z ciężkiego terenu trzy punkty, więc te pomeczowe wrażenia są pozytywne. Przyjechaliśmy po pełną pulę i ten plan zrealizowaliśmy. Boisko może nie pomagało, ale były to równe warunki dla obu zespołów. Nie było to wielkie widowisko, ale najważniejsze są punkty. Wynik idzie w świat. Kto nie oglądał meczu widzi suchy wynik, a tam 2:0 dla Chojniczanki – mówi Skrzypczak.

-Dla Szymona Skrzypczaka był to dziewiąty gol w bieżących rozgrywkach eWinner 2 Ligi. Przy golu Szymona asystował Mateusz Klichowicz, który wywalczył także rzut karny i do klasyfikacji kanadyjskiej dorzucił w środę dwa punkty – Cieszy mnie bramka, ale cieszy również dobra dyspozycja Klicha. Rozumiemy się na boisku, rozumiemy się także poza nim (śmiech). Liczby to oddają, a Chojniczanka odnosi kolejne cenne zwycięstwo – dodaje napastnik.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by