Do następnego meczu pozostało

Szymon Zimnicki wypożyczony do Gedanii Gdańsk

Szymon Zimnicki będzie reprezentował trzecioligową Gedanię Gdańsk. Umowa transferu czasowego 19-letniego obrońcy będzie obowiązywać do 31 grudnia 2023 roku.

Szymon Zimnicki do Chojnic trafił w przerwie zimowej sezonu 2019/20 z Akademii Lechii Gdańsk. Grał w najstarszych zespołach Akademii Chojniczanki oraz w rezerwach. W ubiegłym sezonie został włączony do pierwszego zespołu Chojniczanki, gdzie zadebiutował w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi. Debiut przypadł na wyjazdowy mecz z Arką Gdynia, kiedy pojawił się na placu gry w 84 minucie. Zimnicki zagrał także przeciwko Odrze Opole (cała druga połowa) oraz GKS-owi Katowice (od 85 minuty). W rundzie wiosennej wrócił do czwartoligowych rezerw Chojniczanki.

Gedania Gdańsk to aktualnie 9 drużyna w drugiej grupie 3 Ligi.

Zimny, powodzenia i trzymamy kciuki za dalszy rozwój!

Proudly made by