Do następnego meczu pozostało

Temis zwiększa wsparcie dla Chojniczanki

Kolejny z Platynowych Sponsorów Chluby Grodu Tura zwiększa swoje wsparcie! Wielokrotnie nagradzana, posiadająca szereg certyfikatów firma Temis specjalizuje się w produkcji i dystrybucji gazów technicznych, medycznych i spożywczych. Misją firmy jest dążenie do spełnienia wymagań klientów poprzez dostarczanie produktów o najwyższej jakości, dbając o pracownika i środowisko. Temis posiada status hurtowni farmaceutycznej, ponadto prowadzi hurtownię spawalnictwa i stali i świadczy usługi z zakresu cięcia i gięcia. Dysponuje własnym transportem i dowozi produkty prosto do klienta.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszego sponsora i zapoznania się z ich pełną ofertą: ww.temis.com.pl

Bardzo dziękujemy za zaufanie!

Proudly made by