Do następnego meczu pozostało

Tomasz Kafarski: Było widać dużo jakości i chęci

Trener Tomasz Kafarski o meczu z Sokołem Ostróda.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Podeszliśmy do tego spotkania bardzo na poważnie i chwała chłopakom za zrozumienie, że dla nas to był finał. Fantastyczny początek, dobry mecz, zasłużone zwycięstwo – mówił trener Tomasz Kafarski.

Pierwsza bramka pomogła nam fajnie grać dalej. Kluczowa w tym wszystkim była jednak reakcja po strzelonych bramkach. W drugiej połowie mieliśmy więcej sytuacji bramkowych niż w pierwszej części gry. W pierwszej połowie byliśmy skuteczni. Druga połowa była pod kontrolą. Zabrakło tylko tej czwartej bramki, która by pewnie bardziej rozwiązała ten worek z golami. Cieszy mnie to jak drużyna zareagowała po straconej bramce. Drużyna wzięła piłkę, utrzymywała ją i zdobyła czwartego gola i tym zamknęła spotkanie. Było widać dużo jakości i chęci. Na boisku był fajny team spirit – dodawał szkoleniowiec Chojniczanki.

Proudly made by