Do następnego meczu pozostało

Tomasz Kafarski: Nie przystoi przegrać tak wysoko

Pomeczowy komentarz trenera Tomasza Kafarskiego.

 

Takiej drużynie jak Chojniczanka nie przystoi przegrać tak wysoko, nawet z całkiem dobrze dysponowanym rywalem. Dobrze zaczęliśmy, mając przewagę w pierwszych 30 minutach gry. Pierwsza stracona bramka i potem lawina pojedynczych błędów. Po przerwie mecz dalej toczył się z piłką latającą w powietrzu, bo te warunki do gry były bardzo kiepskie. Kolejne dwa błędy doprowadziły do utraty bramek. Przegrywamy 5:0, ale na pewno wyciągniemy wnioski z tego meczu. Przeanalizujemy go. Mocno trenowaliśmy na obozie i to był ostatni mecz w trakcie tego obozowego tygodnia. Te mecze na koniec obozów zazwyczaj tak wypadają – mówił po sparingu z Kotwicą trener Tomasz Kafarski.

Proudly made by