Do następnego meczu pozostało

Tomasz Kafarski: Powinniśmy ten mecz zamknąć

Trener Tomasz Kafarski po meczu z Olimpią Elbląg.

 

Za nami trudny pojedynek na szczycie i na trudnym boisku. Podejrzewam, że stan boiska miał duży wpływ na jakość gry. Boisko, boiskiem, ale wydaje mi sie, że bylo to równorzędne spotkanie i dobry mecz pod kątem taktycznym. Mieliśmy w tym meczu swoje sytuacje, które mogły ten mecz zamknąć, a tak ten gol na 1:1 daje remis, który zabiera nam pełną pulę punktów. Będziemy szanować ten punkt zdobyty z dobrze grającym i ustawionym zespołem. Olimpia była odpowiednio zmotywowana na Chojniczankę – mówił trener Kafarski.

Nie wywozimy z Elbląga kompletu punktów, bo nie dobiliśmy przeciwnika mając dwie bardzo dobre sytuacje na 2:0. Olimpia złapała wtedy taki dołek, szczególnie mentalny. Trzymaliśmy gospodarzy daleko od własnej bramki. Tworząc te sytuacje, powinniśmy ten mecz zamknąć. Nie udało się. Był w tym meczu jeden bardzo trudny okres, który przetrwaliśmy, ale jedna bramka wpadła i stąd taki wynik – dodawał szkoleniowiec Chojniczanki.

Proudly made by