Do następnego meczu pozostało

Tomasz Kafarski: Ta wygrana ma nam pomóc, a nie zaszkodzić

Pomeczowy komentarz trenera Tomasza Kafarskiego.

Wynik jak na inaugurację jest fantastyczny. Z gry jednak aż tak bardzo dobrze to nie wyglądało. Cieszymy się z tego zwycięstwa. Będziemy bardzo szybko okładać głowy lodem, tak, żeby ta wygrana nam pomogła, a nie zaszkodziła – komentował po meczu szkoleniowiec Chojniczanki.

Mieliśmy mało wiedzy na temat ostatnich gier Wigier, bo rozegrali ich bardzo mało. Byliśmy jednak dobrze przygotowani do tego spotkania. Trochę nie radziliśmy sobie w pierwszej połowie z pressingiem rywala, ale bramka na 1:0, a później na 2:0 uspokoiła sytuację – dodawał trener Kafarski.

Następnym przeciwnikiem Chojniczanki będzie Sokół Ostróda. – Pierwszy mecz im nie wyszedł, ale nie nastawiam się na to, że wszystko tak łatwo pójdzie. Od wtorku rozpoczynamy myślenie o meczu z Sokołem Ostróda. Postaram się tak ustawić i zmotywować drużynę, żeby zacząć dobrą passę także u siebie – twierdzi Tomasz Kafarski

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by