Do następnego meczu pozostało

Tomasz Kafarski: Zawodnicy są skupieni na dobrej pracy

Trener Tomasz Kafarski po pierwszym meczu sparingowym w trakcie przygotowań do rundy wiosennej 2022.

 

Ocena sparingu jest bardzo dobra. Od samego początku tygodnia, było widać fajną koncentrację i skupienie zawodników na dobrej pracy. W sparingu ze Świtem było to widać na boisku. Pozytywne nastawienie przełożyło się na bardzo dobrą grę w pierwszej i drugiej połowie. Cieszę się, że widać to nastawienie i gotowość do ciężkiej pracy. Głód gry też był. Po każdym zawodniku widać chęć do gry, współpracy. Wszyscy walczą o każdą minutę na boisku – mówi trener Chojniczanki.

Rywal był bardzo dobry jak na początek przygotowań. Trzecia liga to tylko jeden poziom rozgrywkowy niżej. Świt grał fajną, poukladaną piłkę. Dzięki temu było to wartościowe spotkanie także pod kątem taktycznym – podsumowuje Tomasz Kafarski.

Proudly made by