Tomasz Marciniak sędzią meczu z GKS-em Katowice

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 34. kolejki Fortuna 1 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – GKS Katowice będzie Tomasz Marciniak z Płocka.

Asystentami na linii będą Krzysztof Nejman i Bartosz Tomaszuk. Arbitrem technicznym będzie Piotr Pazdecki. Natomiast z perspektywy sędziów VAR pomagać będą Patryk Gryckiewicz jako sędzia VAR i Ewa Augustyn jako AVAR.

Bilans Chluby Grodu Tura w meczach, które prowadził główny rozjemca sobotnich zawodów to 2 zwycięstwa, 3 remisy i 6 porażek. Sędzia Tomasz Marciniak w tym roku prowadził już mecze Chojniczanki z Chrobrym Głogów, Stalą Rzeszów i Zagłębiem Sosnowiec.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 34. KOLEJKI FORTUNA 1 LIGI

Górnik Łęczna – Wisła Kraków, godz. 17:30, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
Zagłębie Sosnowiec – Sandecja Nowy Sącz, godz. 17:30, sędzia: Piotr Szypuła (Bielsko-Biała).
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Resovia, godz. 17:30, sędzia: Damian Gawęcki (Kielce).
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Arka Gdynia, godz. 17:30, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
ŁKS Łódź – Odra Opole, godz. 17:30, sędzia: Łukasz Karski (Słupsk).
Chojniczanka Chojnice – GKS Katowice, godz. 17:30, sędzia: Tomasz Marciniak (Płock).
Ruch Chorzów – GKS Tychy, godz. 17:30, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).
Stal Rzeszów – Skra Częstochowa, godz. 17:30, sędzia: Paweł Pskit (Łódź).
Puszcza Niepołomice – Chrobry Głogów, godz. 17:30, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).