Tomasz Marciniak sędzią meczu z Zagłębiem Sosnowiec

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 28. kolejki Fortuna 1 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – Zagłębie Sosnowiec będzie Tomasz Marciniak z Płocka.

Asystentami na linii będą Michał Gajda i Maciej Majewski. Arbitrem technicznym będzie Piotr Pazdecki. Natomiast z perspektywy sędziów VAR pomagać będą Grzegorz Kawałko jako sędzia VAR i Dominik Sulikowski jako AVAR.

Bilans Chluby Grodu Tura w meczach, które prowadził główny rozjemca niedzielnych zawodów to 2 zwycięstwa, 2 remisy i 6 porażek. Sędzia Tomasz Marciniak w tym roku prowadził już mecze Chojniczanki z Chrobrym Głogów i Stalą Rzeszów.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 28. KOLEJKI FORTUNA 1 LIGI

21 kwietnia (piątek):

Chrobry Głogów – Arka Gdynia, godz. 18:00, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).
ŁKS Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 20:30, sędzia: Damian Kos (Gdańsk).

22 kwietnia (sobota):

Skra Częstochowa – Odra Opole, godz. 15:00, sędzia: Dominik Sulikowski (Gdańsk).
Ruch Chorzów – Wisła Kraków, godz. 17:30, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń).
Puszcza Niepołomice – Resovia, godz. 20:00, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).

23 kwietnia (niedziela):

GKS Tychy – GKS Katowice, godz. 12:40, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).
Chojniczanka Chojnice – Zagłębie Sosnowiec, godz. 15:00, sędzia: Tomasz Marciniak (Płock).
Górnik Łęczna – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, godz. 18:00, sędzia: Łukasz Karski (Słupsk).

24 kwietnia (poniedziałek):

Stal Rzeszów – Sandecja Nowy Sącz, godz. 18:00, sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).