Do następnego meczu pozostało

Tomasz Mikołajczak przedłużył kontrakt z Chojniczanką #nowaTURa

Tomasz Mikołajczak przedłużył kontrakt z Chojniczanką. Nowa umowa z legendarnym już zawodnikiem naszego klubu będzie obowiązywać do 30 czerwca 2024 roku. #nowaTURa, ale numer pozostaje bez zmian. W barwach Chojniczanki wciąż będzie grał z numerem 17.

Tomasz Mikołajczak jest związany z Chojniczanką od sezonu 2012/13. Zadebiutował w spotkaniu 2. kolejki 2. Ligi z ROW-em Rybnik (pojawił się na boisku w 79 minucie zmieniając Krystiana Pieczarę). Na pierwszego gola czekał miesiąc. 19 września w meczu 8. kolejki z Ruchem Zdzieszowice zdobył bramkę na 1:0. Ulubieniec trybun i najbardziej rozpoznawalny zawodnik Chojniczanki w drugiej dekadzie XXI wieku. Reprezentował barwy klubu we wszystkich ośmiu sezonach na zapleczu Ekstraklasy. Miał duży udział we wszystkich największych sukcesach, czyli dwukrotnym awansie do 1 Ligi, trzykrotnym dotarciu do ćwierćfinału Pucharu Polski czy zajęciu trzeciego miejsca w 1 Lidze na koniec sezonu 2017/18. Zwycięzca ligowej „klasyfikacji kanadyjskiej” w sezonie 2014/15. Rozegrał najwięcej meczów w historii Chojniczanki na poziomie 1 Ligi.

W Żółto-Biało-Czerwonych” barwach rozegrał 329 meczów w których strzelił 81 goli. Niejednokrotnie wyprowadzał drużynę jako kapitan.

Przed transferem do Chojnic reprezentował Obrę Kościan, Nielbę Wągrowiec, Lecha Poznań i Polonię Bytom. Największym sukcesem w karierze Mikołajczaka jest tytuł mistrza Polski z Lechem Poznań. W tamtym sezonie zagrał w 24 meczach i strzelił 4 bramki, rywalizując o miejsce w składzie m.in. z Robertem Lewandowskim. Łącznie w Ekstraklasie rozegrał 36 meczów (w barwach Lecha Poznań i Polonii Bytom) i strzelił 5 bramek.

Tomasz, wiemy, że jeszcze pomożesz poprowadzić nasz zespół do niejednego zwycięstwa. Powodzenia!

Z tej okazji do sprzedaży trafia limitowana edycja koszulek TM17 z okazji przedłużenia kontraktu z Tomaszem. W sprzedaży dostępne jest tylko 17 sztuk. Nic więcej i nic mniej. Kto pierwszy ten lepszy. Każda z koszulek będzie także podpisana przez zawodnika. Do pierwszych trzech zamówień w sklepie internetowym dotrzemy na miejsce z przesyłką osobiście z Tomaszem Mikołajczakiem (w granicach powiatu chojnickiego lub do 30 km od Chojnic w sąsiednich powiatach). SPRZEDAŻ TYLKO ONLINE

Proudly made by