Do następnego meczu pozostało

Tomasz Mikołajczak w jedenastkach kolejki

Tomasz Mikołajczak znalazł się w najlepszych jedenastkach 28. kolejki eWinner 2 Ligi. Zdobywca jedynego gola w meczu Chojniczanka – Motor Lublin, trafił do najlepszych jedenastek tygodnika "Piłka Nożna" oraz serwisu Sportize. Gratulujemy!

 

Jedenastka "Piłki Nożnej":
Rabin (Sokół) – T. Lewandowski (Wigry), Bracik (Wisła), Laskowski (Lech II), Kasolik (Ruch) – Marcinho (Pogoń S.), Norkowski (Lech II), Łuczak (Radunia) – M. Lewandowski (Wigry), Surdykowski (Radunia), Mikołajczak (Chojniczanka).

Zawodnicy Chojniczanki w jedenastkach kolejki "Piłki Nożnej" w sezonie 2021/22:
5 – Michał Mikołajczyk, Artur Pląskowski
4 – Marcin Grolik
3 – Tomasz Mikołajczak
2 – Kamil Mazek, Szymon Skrzypczak, Sam van Huffel, Łukasz Wolsztyński
1 – Damian Byrtek, Sebastian Olszewski

Jedenastka "Sportize":

Proudly made by