Do następnego meczu pozostało

Tomasz Pozorski dołączył do sztabu pierwszej drużyny

Tomasz Pozorski dołączył do sztabu pierwszej drużyny Chojniczanki, gdzie będzie pełnić funkcję asystenta trenera.

Trener Tomasz Pozorski pracuje w naszym klubie od czerwca 2019 roku kiedy przejął zespół rezerw. Już w pierwszym sezonie pracy przy Mickiewicza 12 uzyskał awans z drugą drużyną do rozgrywek IV Ligi. W bieżącym sezonie nasze rezerwy awansowały do grupy mistrzowskiej IV Ligi. 35-latek posiada licencję UEFA Elite Youth A oraz uprawnienia trenera edukatora PZPN.

Przed Chojniczanką związany był z Tucholanką Tuchola, Bałtykiem Koszalin oraz Zachodniopomorskim Związkiem Piłki Nożnej, gdzie pełnił funkcję trenera kadry województwa w paru rocznikach.

Na wniosek trenera Kafarskiego zdecydowaliśmy się rozszerzyć liczebność sztabu szkoleniowego i dołączyć do niego trenera Pozorskiego. Trener Pozorski wykonuje na co dzień bardzo dobrą pracę z naszymi rezerwami i jesteśmy przekonani, że swoją wiedzą, zaangażowaniem wesprze trenera Kafarskiego oraz członków sztabu w realizacji celu jaki przed nami stoi – komentuje dyrektor sportowy, Dawid Frąckowiak.

Tomasz Pozorski do końca sezonu pozostanie również trenerem drugiej drużyny.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by