Tomasz Wajda arbitrem głównym meczu z Sandecją Nowy Sącz

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 13. kolejki Fortuna 1 Ligi. Arbitrem głównym meczu Sandecja Nowy Sącz – Chojniczanka będzie Tomasz Wajda z Żywca.

Asystentami sędziego będą Sławomir Kowalewski i Sebastian Szczotka. Arbitrem technicznym został Daniel Kruczyński. Na sędziów VAR wyznaczono Sebastiana Jarzębaka jako sędzia VAR i Katarzynę Wójs jako AVAR.

Ostatni mecz Tomasza Wajdy jako głównego arbitra spotkania Chojniczanki to sezon 2019/20 i starcie z Chrobrym Głogów z rundy jesiennej, które zakończyło się porażką Chluby Grodu Tura 0:1.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 13. KOLEJKI FORTUNA 1 LIGI

Sandecja Nowy Sącz – Chojniczanka Chojnice, godz. 18:00, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).
Wisła Kraków – ŁKS Łódź, godz. 20:30, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa).

8 października (sobota):

GKS Katowice – Chrobry Głogów, godz. 15:00, sędzia: Marcin Kochanek (Opole).
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Górnik Łęczna, godz. 17:30, sędzia: Karol Arys (Szczecin).
Resovia – Ruch Chorzów, godz. 20:00, sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).

9 października (niedziela):

Arka Gdynia – Stal Rzeszów, godz. 12:40, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń).
GKS Tychy – Skra Częstochowa, godz. 15:00, sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
Odra Opole – Puszcza Niepołomice, godz. 18:00, sędzia: Leszek Lewandowski (Zabrze).

10 października (poniedziałek):

Zagłębie Sosnowiec – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, godz. 18:00, sędzia: Paweł Malec (Łódź).