Transmisja meczu Olimpia Elbląg – Chojniczanka

Transmisję z meczu 17. kolejki 2 Ligi: Olimpia Elbląg – Chojniczanka, będzie można obejrzeć w TVP Sport, serwisie sport.tvp.pl oraz w Pilocie WP.

1. Transmisję z meczu przeprowadzi telewizja TVP Sport. Kanał ten jest dostępny m.in. bezpłatnie w naziemnej telewizji cyfrowej, a także znajduje się w ofercie Telewizji Kablowej Petrus oraz platform cyfrowych (Canal+ i Polsat Box). Mecz będzie również dostępny bezpłatnie w internecie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

2. Osobną transmisję z meczu zrealizuje również nadawca wszystkich spotkań 2 Ligi czyli Pilot WP. To platforma streamingowa pozwalająca na oglądanie telewizji na różnych urządzeniach: komputerze, smartfonie, tablecie czy telewizorze.

Jak obejrzeć mecz Chojniczanki w Pilot WP?
Drugoligowe transmisje są dostępne TUTAJ

Podczas zakupu pakietu, kibic, aby kupić dostęp musi wybrać klub, który chce wesprzeć. W sprzedaży dostępny jest pakiet na cały miesiąc (umożliwiający oglądanie wszystkich meczów 2 Ligi na czas jednego miesiąca) Koszt pakietu miesięcznego wynosi 34,99 zł.

Część z tej kwoty trafia później do klubu (5 zł dla klubu od sprzedanego pakietu).

W sprzedaży nie są dostępne jednorazowe dostępy do konkretnego spotkania.

WP Pilot można oglądać:
– na komputerze, smartfonie lub tablecie z wykorzystaniem przeglądarki internetowej
– na urządzeniach Android (smartfon, tablet)
– na urządzeniach iOS (iPhone, iPad)
– na urządzeniach Huawei (smartfon, tablet)
– na telewizorach i urządzeniach Android TV
– na telewizorach LG webOS
– przez Chromecast (Google Cast)
– przez Airplay
– przez Amazon Fire TV (Unia Europejska + Norwegia, Islandia)

POMOC TECHNICZNA