Transmisja meczu Stomil Olsztyn – Chojniczanka

Transmisję z meczu 7. kolejki 2 Ligi: Stomil Olsztyn – Chojniczanka będzie można obejrzeć w serwisie Pilot WP oraz w serwisie sport.tvp.pl lub aplikacji mobilnej TVP Sport.

PILOT WP

Pilot WP to platforma streamingowa pozwalająca na oglądanie telewizji na różnych urządzeniach: komputerze, smartfonie, tablecie czy telewizorze.

Jak obejrzeć mecz Chojniczanki?
Drugoligowe transmisje są dostępne TUTAJ

Podczas zakupu pakietu, kibic, aby kupić dostęp musi wybrać klub, który chce wesprzeć. W sprzedaży dostępny jest pakiet na cały miesiąc (umożliwiający oglądanie wszystkich meczów 2 Ligi na czas jednego miesiąca) Koszt pakietu miesięcznego wynosi 34,99 zł.

Część z tej kwoty trafia później do klubu (5 zł dla klubu od sprzedanego pakietu).

W sprzedaży nie są dostępne jednorazowe dostępy do konkretnego spotkania.

WP Pilot można oglądać:
– na komputerze, smartfonie lub tablecie z wykorzystaniem przeglądarki internetowej
– na urządzeniach Android (smartfon, tablet)
– na urządzeniach iOS (iPhone, iPad)
– na urządzeniach Huawei (smartfon, tablet)
– na telewizorach i urządzeniach Android TV
– na telewizorach LG webOS
– przez Chromecast (Google Cast)
– przez Airplay
– przez Amazon Fire TV (Unia Europejska + Norwegia, Islandia)

POMOC TECHNICZNA

TVP SPORT

Meczu Chojniczanki ze Stomilem Olsztyn nie będzie można obejrzeć na kanale TVP Sport, ale za to transmisję przeprowadzi internetowy serwis sport.tvp.pl dzięki czemu możliwe będzie obejrzenie spotkania bezpłatnie przez stronę internetową lub aplikację mobilną TVP Sport. Mecz będzie realizowany z kilku kamer.