Do następnego meczu pozostało

Transmisja z meczu Chojniczanka – GKS Katowice

Jak można obejrzeć transmisję z meczu Chojniczanki z GKS-em Katowice?

1. Kibice mogą wykupić dostęp do wybranej transmisji na żywo w cenie 10 złotych za pośrednictwem dedykowanego centrum meczowego. Po zakupieniu i wpisaniu specjalnego kodu aktywowany jest dostęp do transmisji, która wyświetla się w playerze udostępnianym przez Polsat Box Go. Wybraną transmisję można oglądać w przeglądarkach internetowych na komputerze lub telefonie z systemem Android. Na zakupach dokonywanych przez kibiców zyskają kluby. Istotna część przychodów z każdej transakcji zasili budżet klubu.

WAŻNE!
– Zakupiony kod dostępu może być wykorzystany tylko dla transmisji, dla której został wykupiony
– Transmisja będzie działać wyłącznie na urządzeniu, na którym wpisany zostanie kod dostępu.

2. Kibice zainteresowani regularnym śledzeniem meczów Fortuna 1 Ligi w internecie mogą to uczynić, wykupując w serwisie Polsat Box Go pakiet Polsat Box Go Sport, który daje dostęp do transmisji wielu wydarzeń sportowych, w tym wszystkich spotkań Fortuna 1 Ligi na żywo. Cena pakietu to 40 zł za 30 dni. Użytkownicy pakietu mogą w jego ramach oglądać transmisje także z wielu innych wydarzeń sportowych, w tym m.in.: rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA.

Po raz pierwszy w historii, w ostatniej kolejce Fortuna 1 Ligi, przeprowadzona zostanie na kanałach sportowych Polsatu multiliga. Kibice będą mogli jednocześnie oglądać relacje z sześciu spotkań.

Proudly made by