Do następnego meczu pozostało

Transmisja z meczu Chojniczanka – Śląsk II Wrocław

Mecz 8 kolejki eWinner 2 Ligi: Chojniczanka – Śląsk II Wrocław będzie można obejrzeć za pośrednictwem aplikacji – eWinner oraz na
platformie OTT do streamingu spotkań eWinner 2 Ligi – sportize.pl

 

Transmisja w aplikacji eWinner jest dostępna za darmo po zainstalowaniu aplikacji w swoim telefonie / tablecie i założeniu konta / zalogowaniu się na swoje konto w aplikacji eWinner. Za pomocą aplikacji można również przesłać sygnał bezpośrednio do telewizora (opcja powinna działać posiadaczom telewizorów z funkcją smart TV lub przystawką Chromecast / Android TV).

Transmisja na platformie sportize.pl będzie dostępna bezpłatnie po zalogowaniu się na swoje konto w Sportize. Transmisje na sportize.pl są opatrzone komentarzem i można je śledzić chociażby z poziomu komputera stacjonarnego / laptopa.

PRZEJD¬ DO TRANSMISJI

Proudly made by