Do następnego meczu pozostało

Transmisje z meczów Chojniczanki w sezonie 2022/23

Przed nami inauguracja sezonu 2022/23 w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi. Chojniczanka wraca na zaplecze Ekstraklasy po dwóch latach przerwy, ale od naszej ostatniej obecności w tej klasie rozgrywkowej sporo się zmieniło, również jeżeli chodzi o kwestię transmisji spotkań. Jak oglądać mecze Chojniczanki w nowym sezonie? Już spieszymy z odpowiedzią.

 

Oficjalnym nadawcą spotkań Fortuna 1 Ligi jest Telewizja Polsat. W każdej kolejce na sportowych kanałach Polsatu można zobaczyć trzy mecze rozgrywane w terminach: piątek 20:30, sobota 17:30 i niedziela 12:40. Pozostałe spotkania są transmitowane na platformie Polsat Box Go z wykorzystaniem minimum 4 kamer oraz z powtórkami i komentarzem.

Dla kibiców chcących zakupić transmisję istnieją dwie możliwości:
1. Zakup pojedynczej transmisji w dedykowanych centrach meczowych Statscore. Kibice będą mogli wykupić dostęp do wybranej transmisji na żywo w cenie 10 złotych. Po zakupieniu i wpisaniu specjalnego kodu, aktywowany jest dostęp do transmisji. Transmisję można oglądać w przeglądarkach internetowych na komputerze. Zachęcamy do kupowania transmisji poprzez dedykowany link. Częśc kwoty trafia również do klubu! TRANSMISJE PPV Z MECZÓW CHOJNICZANKI TUTAJ

 

WAŻNE!
– Zakupiony kod dostępu może być wykorzystany tylko dla transmisji, dla której został wykupiony
– Transmisja będzie działać wyłącznie na urządzeniu, na którym wpisany zostanie kod dostępu.

2. Zakup pakietu Polsat Box Go Sport (www.polsatboxgo.pl), gwarantującego dostęp do transmisji ze wszystkich spotkań Fortuna 1 Ligi. Cena pakietu to 40 zł za 30 dni. Użytkownicy pakietu mogą w jego ramach oglądać transmisje także z wielu innych wydarzeń sportowych, w tym m.in.: rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA, PKO BP Ekstraklasy na kanałach CANAL+ SPORT3 i 4, Fortuna Pucharu Polski czy piłkarskich lig zagranicznych (LaLiga Santander, Serie A TIM, Ligue 1 Uber Eats). Częścią pakietu są również kanały sportowe Polsatu, w tym Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport Premium, Eleven Sports 1-4, Eurosport 1 i 2 oraz CANAL+ SPORT3 i 4.

Proudly made by