Do następnego meczu pozostało

Trener Nocoń o sparingu z Bytovią

Pomeczowy komentarz trenera Adama Noconia.

– Gra nie wyglądała najgorzej. Na pewno na plus, że na tym etapie przygotowań wypracowujemy sobie wiele sytuacji. Za to zdecydowanie na minus postawa w obronie i skuteczność – mówił po meczu trener Adam Nocoń. Mieliśmy sytuacje, a nasz bramkarz tak naprawdę musiał raz interweniować po strzale z dystansu. To Bytovia była dzisiaj skuteczniejsza i dlatego wygrała – dodał.

W okresie przygotowawczym wynik nie jest najważniejszy, ale nad skutecznością i koncentracją trzeba pracować i te elementy musimy poprawić. Dominacja była widoczna i w pierwszej i w drugiej połowie tylko co z tego skoro przegrywamy – twierdzi trener Chojniczanki.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by