Do następnego meczu pozostało

Trening rezerw Chojniczanki z elementami sztuk walki

Przygotowania rezerw Chojniczanki do walki o punkty w IV Lidze idą pełną parą. Podopieczni trenera Tomasza Fojuta wzięli udział w treningu w City Gym z Flow Fighters Academy.

Piłkarze rezerw Chojniczanki uczestniczyli niedawno w treningu z elementami sztuk walki pod okiem wykwalifikowanego i doświadczonego instruktora Dawida Tandeckiego, który posiada purpurowy pas w brazylijskim Jiu Jitsu (BJJ).

Podczas zajęć w City Gym przy ulicy Okrężnej w Chojnicach, zawodnicy nie tylko mają okazję spalić kalorie, ale również zaznajomić z nowymi technikami treningu. Od początku lutego strefa sztuk walki została oficjalnie pierwszym w Polsce oddziałem FLOW FIGHTERS ACADEMY, a głównym trenerem został Kuba Witkowski – legenda polskiej sceny grapplingu.

Grappling czyli walka na chwyty, to rodzaj walki wręcz, który wykorzystuje techniki chwytów, t jest dźwignie, rzuty (obalenia), duszenie, ale zabronione jest w niej uderzanie.

Niedawno grafik został rozszerzony o zajęcia dla młodzieży w wieku 9-15 lat, co na pewno jest uatrakcyjnieniem dotychczasowej oferty.

Proudly made by