Do następnego meczu pozostało

Trzech zawodników Chojniczanki w jedenastce kolejki

Trzech zawodników Chojniczanki zostało wyróżnionych za mecz z Wigrami Suwałki. Do najlepszej jedenastki 18. kolejki eWinner 2 Ligi wg "Piłki Nożnej" trafili: Damian Byrtek, Michał Mikołajczyk i Łukasz Wolsztyński. Gratulujemy!

 

Tak argumentowano wybory naszych piłkarzy:
Damian Byrtek – twardy i pewny w swoich interwencjach.
Michał Mikołajczyk – poza pracą w defensywie miał udział przy zwycięskim golu Wolsztyńskiego.
Łukasz Wolsztyński – jego trafienie było ozdobą kolejki. Gol piękny i ważny.

Jedenastka 18. kolejki: Krakowiak (KKS) – Boruń (Śląsk II), Byrtek (Chojniczanka), Klimek (Sokół), Mikołajczyk (Chojniczanka), Sędzikowski (Motor), Ryszka (GKS Bełchatów), Kurowski (Sokół), Skóraś (Lech II), Wolsztyński (Chojniczanka), Bergier (Śląsk II)

Zawodnicy Chojniczanki w jedenastkach kolejki "Piłki Nożnej" w sezonie 2021/22:
3 – Michał Mikołajczyk
2 – Kamil Mazek, Tomasz Mikołajczak, Artur Pląskowski, Szymon Skrzypczak, Łukasz Wolsztyński
1 – Damian Byrtek, Marcin Grolik, Sam van Huffel, Maciej Kona

Proudly made by